JAPOŃSKA PANIERKA PANKO

 

O NAS

Delta-Mar to zakład produkcyjny działający w branży artykułów spożywczych od 2006 roku. Naszą dewizą jest dążenie do uzyskania coraz to lepszych, nowych wyrobów na miarę oczekiwań klientów, dlatego właśnie podjęliśmy się produkcji tradycyjnego panieru Panko.

Panko, to japoński tradycyjny panier pszenno−drożdżowy w formie dużych chropowatych płatków, które poprzez swoją fakturę sprawiają, że jest ona delikatniejsza i znacznie dłużej pozostaje chrupiąca, niż typowy panier. Wspaniale nadaje się do panierowania ryb, owoców morza, wieprzowych kotletów, drobiu, warzyw, serów i innych smażonych potraw.

WALORY PANKO

  1. Odnośnie jakości, przylegania do surowca, chrupkości, walorów smakowych i estetycznych nie ma porównania z panierami powszechnie stosowanymi.
  2. Nie zawiera dodatków chemicznych, ani konserwantów. Składa się jedynie z mąki pszennej (mąka najwyższej jakości, typ 405 –niebielona chlorem), drożdży, minimalnej ilości soli, oleju roślinnego.   
  3. Występować może w dowolnej granulacji (wielkości wiórków).
  4. Nie chłonie oleju, nie brudzi go i nie przypala się.
  5. Ze względu na swoją trzykrotnie większą objętość w stosunku do panierów tradycyjnych, jest bardziej wydajne.
  6. Jest to panier suchy, z terminem przydatności do spożycia minimum 12 miesięcy. 
  7. Pieczony jest prądem elektrycznym, dzięki czemu przedłuża trwałość wyrobów gotowych.  
 

Nowoczesne linie produkcyjne, rozbudowany system kontroli jakości oraz zaangażowanie wszystkich   pracowników sprawiają, że produkty Delta- Mar zyskały uznanie polskich firm. Wysoką jakość naszych produktów potwierdza międzynarodowy certyfikat jakości:

British Retail Consortium (BRC) – certyfikat bezpieczeństwa żywności